![](https://eecmd.org/wp-content/uploads/2018/04/LOGO_WhiteArrow-400x225.png)
Вишкільний табір демократії 2014
Темою Вишкільного табору демократії в 2014 році стали відносини Грузії та ЄС. Учасники пройшли тренінги, присвячені питанням політичної та економічної асоціації Грузії з Європейським Союзом, взяли участь у практичних заняттях з політичних питань та дебатах. Насичена програма вишкільного табору також включала різноманітні спортивні та освітні заходи.
Сорок випускників усіх поколінь шкіл демократії в м.Телаві, Горі, Кутаїсі та Батумі відвідали вишкільний табір.