![](https://eecmd.org/wp-content/uploads/2018/04/0034-400x225.jpg)
Вишкільний табір демократії 2013
Темою Вишкільного табору демократії 2013 року стала «Грузія 2025». Протягом тижня, беручи участь у різних заходах, учасники вишкільного табору обговорювали бачення розвитку Грузії та її стратегічні цілі на 2025 рік.
Програма вишкільного табору охопила три важливих питання: економіка, соціальна політика/освіта та міжнародні відносини. Після проходження інтенсивних тренінгів та здобуття теоретичних знань від міжнародних експертів, учасники самостійно створили та презентували аудиторії документ, який відображав їх власне бачення стостовно «Грузії 2025».